شرکت گوهر سبز آسمان گلدشت با برند تجاری صنایع غذایی اسطوره پس از کسب مجوزهای لازم از ادارات صنعت، معدن و تجارت، سازمان غذا و دارو و جهاد کشاورزی پس از اخذ پروانه های تولید و سیب سلامت، در سال ۱۳۹۳ عملیات عمرانی، ساختمانی این مجموعه را آغاز نمود و فاز اول کارخانه در خردادماه ۱۳۹۴ به خواست خداوند متعال و با حضور مسئولین استانی به بهره برداری رسید.

این شرکت با توجه به قرارگرفتن در یکی از نقاط حاصلخیز استان قم و حسن همجواری با زمین های زراعی و دسترسی به بهترین مواد اولیه که کیفیت آن همواره مورد تأیید قرار گرفته، اقدام به تولید و بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی نموده و در این مسیر برای دستیابی به اهداف بلند مجموعه که همانا تداوم در حفظ کیفیت محصولات تولیدی است، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

صنایع غذایی اسطوره اولین و بزرگترین تولید کننده اختصاصی انواع سبزیجات خشک ساده (تک محصولی) و انواع سبزیجات ترکیبی ( چند محصولی) و همچنین صیفی جات مانند گوجه خشک، هویج خشک، سیر، موسیر و پیاز خشک برشته در استان قم می باشد. این مجموعه در فاز دوم قعالیت، اقدام به تولید و بسته بندی ادویه جات و حبوبات نمود؛ این محصولات نیز از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه گردیده است.

امیدواریم با همراهی مشتریان خود، در ارائه محصولات مرغوب بیش از پیش موفق و سربلند باشیم.